Uw rechten
U kunt uw volgende rechten te allen tijde tegen ons doen gelden:
Recht op informatie: U hebt het recht om informatie van ons te krijgen over de verwerking van uw persoonsgegevens.
Recht op rectificatie: u hebt het recht om te verzoeken dat wij uw persoonlijke gegevens corrigeren die onnauwkeurig of onvolledig zijn.
Recht op wissen: U hebt het recht om te vragen dat uw gegevens worden gewist als wordt voldaan aan de voorwaarden van artikel 17 van de GDPR. Volgens dit artikel kunt u bijvoorbeeld eisen dat uw gegevens worden gewist als ze niet langer nodig zijn voor de doeleinden waarvoor ze zijn verzameld. U kunt ook verwijdering eisen als we uw gegevens verwerken op basis van uw toestemming en u deze toestemming intrekt.
Recht op beperking van de verwerking: U hebt het recht om beperking van de verwerking van uw gegevens te vragen als de voorwaarden van Art. 18 DSGVO van toepassing zijn. Dit is bijvoorbeeld het geval als u de juistheid van uw gegevens betwist. U kunt dan de beperking van de verwerking eisen voor de duur van de verificatie van de juistheid van de gegevens.
Recht op gegevensoverdraagbaarheid: U hebt het recht om uw gegevens in een gestructureerd, gangbaar en machineleesbaar formaat te ontvangen en over te dragen aan een andere gegevensverwerker.
Recht om een klacht in te dienen: U hebt ook het recht om een klacht in te dienen bij een toezichthoudende autoriteit over onze verwerking van uw gegevens in overeenstemming met art. 77 DSGVO.
De toezichthoudende autoriteit die verantwoordelijk is voor alltours flugreisen gmbh is:
De staatscommissaris voor gegevensbescherming
Noordrijn-Westfalen
Kavalleriestrasse 2-4
40213 Düsseldorf
Telefoon: 02 11/384 24-0
Fax: 02 11/384 24-10
E-mail: poststelle@ldi.nrw.de
Recht op bezwaar: U hebt het recht om te allen tijde bezwaar te maken tegen de verwerking van uw gegevens om redenen die voortvloeien uit uw specifieke situatie, bijvoorbeeld als de gegevensverwerking is gebaseerd op een gerechtvaardigd belang (art. 6 lid 1 zin 1 lit. f DS-GVO) of in het algemeen belang is (art. 6 lid 1 zin 1 lit. e DS-GVO). In geval van bezwaar verzoeken wij u ons de redenen mee te delen waarom u bezwaar maakt tegen de gegevensverwerking.
Recht op bezwaar tegen de verwerking van gegevens voor reclamedoeleinden: Daarnaast heb je te allen tijde het recht om bezwaar te maken tegen gegevensverwerking voor direct marketing doeleinden. Dit geldt ook voor profilering, voor zover dit verband houdt met directe reclame.
Algemene informatie over gegevensbescherming
Meer informatie over het gebruik van onze website vindt u in onze algemene informatie over gegevensbescherming op de website.