Hotel Vista Park

Spanje (Balearen) | Mallorca | Ca'n Picafort

Hotel Vista Park

Hier vindt u ontspanning! Dit populaire hotel is de perfecte plek voor een ontspannen vakantie in een strandvriendelijke locatie. Geniet van het uitzicht over de baai van Ca'n Picafort vanaf het panoramische dakterras.

Plaats

Spanje (Balearen), Mallorca, Ca'n Picafort

Ligging

In een rustige omgeving in de wijk Son Bauló, ca. 300 m van het zandstrand. Het centrum van Ca'n Picafort met restaurants, bars en winkels ligt langs de waterkant in op ca. 900 m afstand. De lijnbushalte met regelmatige verbindingen naar de omliggende dorpen ligt op ca. 100 m van het hotel.

Inrichting

Comforthotel met volledige airconditioning en een familiale sfeer. Zwembad met hydromassage, geïntegreerd kinderzwembad, zonneterras en poolbar met gedeeltelijk overdekt, gezellig zitterras. Dakterras met ligbedden. Ontvangsthal, receptie, WiFi (in de openbare hotelbereiken inclusief), salon met bar, dansvloer, biljardkamer, restaurant, parkeerplaatsen (incl.). 3 sterren Superior, 173 kamers, 5 verdiepingen, 2 liften.

Wonen

  • Tweepersoonskamer (DZ; DZ3 tot 28.10.24, ca. 14 qm), licht en vriendelijk, in maritieme stijl ingericht, airconditioning (warm/koud), tv, telefoon, huurkluis, minikoelkast. Balkon/terras.max. 3V (tot 28.10.24). (vanaf 14.04.25). Naar keuze zeezicht (DZM) of op de bovenste verdiepingen met groot balkon en panoramazeezicht (DZA; DA3 tot 28.10.24).
  • Eenpersoonskamer (EZ, ca. 12 m²), airconditioning (warm/koud), tv, telefoon, huurkluis, minikoelkast.

Eten en drinken

  • Halfpension: Ontbijtbuffet, warm/koud buffet 's avonds, showcooking

Sport

  • Fitnessruimte
  • Tafeltennis, tennis (1 hardcourt), racket en balverhuur
  • Fietsenstalling
  • Biljart, fietsverhuur (elk tegen betaling)

Entertainment

  • 's Avonds live muziek, shows, dans

Twee keer opslaan

Super-Frühbucherpreise

EDV-Code: PMI886

Onze topaanbieding „alleen hotel“
  • hotel
  • 2 nachten
  • halfpension
Aankomst:
24.10.2025
Vertrek:
26.10.2025
Per persoon
v.a. 108

Onze topaanbiedig „pakketreizen“
  • vlucht + hotel
  • 7 nachten
  • halfpension
Heenvlucht vanaf Amsterdam:
Mi 08.10.2025 | 13:10 - 15:35 Uhr
Retourvlucht vanaf Mallorca:
Mi 15.10.2025 | 15:15 - 18:00 Uhr
Per persoon
v.a. 679
Buchungs-Hotline
Onze persoonlijke vakantieadviseurs beantwoorden graag al uw vragen over boekingsaanvragen

0049 (0)211 5427 4198
van maandag t/m vrijdag08:00 – 22:00 uur
zaterdag, zondag10:00 – 18:00 uur

Alternatieve hotelaanbiedingen in Ca'n Picafort, Mallorca

Hotel JS Yate
Ca'n Picafort . Mallorca Hotel JS Yate
Per persoon
v.a. 320
alleen hotel3 nachten
Hotel Nordeste Playa
Ca'n Picafort . Mallorca Hotel Nordeste Playa
Per persoon
v.a. 163
alleen hotel3 nachten
Per persoon
v.a. 660
pakketreizen7 nachten
Hotel THB Gran Bahía
Ca'n Picafort . Mallorca Hotel THB Gran Bahía
Per persoon
v.a. 604
pakketreizen7 nachten
App. THB Gran Bahía
Ca'n Picafort . Mallorca App. THB Gran Bahía
Per persoon
v.a. 629
pakketreizen7 nachten