Bungalows La Villa

Spanje (Canarische Eilanden) | La Palma | El Paso

54 beoordelingen
8.7 ø
Aanbevelingen
97 %

Bungalows La Villa

Klein maar fijn! Hier kunt u genieten van een ontspannen vakantie met een prachtig panoramisch uitzicht op de vruchtbare Aridanetvallei en de Caldera de Taburiente. Uw charmante vakantiehuis met zijn subtropische tuin en ruime bungalows biedt veel ruimte om te ontspannen. Wat dacht u van een wandeltocht in de natuur?

Plaats

Spanje (Canarische Eilanden), La Palma, El Paso

Ligging

In een rustige, prachtig groene omgeving boven Los Llanos in de wijk Celta met een fantastisch panoramisch uitzicht op de Aridanvallei en de Caldera de Taburiente. Puerto Naos met een donker lavazand strand en strandcafés ligt op ca. 8 km afstand. Puerto de Tazacorte met prachtige promenade aan het water en een aantal visrestaurants is op ca. 7 km afstand. Winkelmogelijkheden in de buurt.

Inrichting

De bungalows zijn prachtig ingericht in een Canarische architectuur, in het midden van een goed onderhouden tropische tuin vol bloemen. Klein zwembad omgeven door zonneterrassen, met ligstoelen en parasols. Hotellobby met receptie (per uur geboekt), wifi, leesruimte, wasmachine, wasdroger. Landcategorie: 1 ster, 28 wooneenheden.

Wonen

  • Bungalow type B (BUC/BCM, ca. 45 m²), woonkamer, aparte slaapkamer, airconditioning/verwarming, kitchenette met koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, tv, kluis, wifi, bad, haardroger, toilet. Terras met zeezicht. Max. 2volw.+1ki.
  • Bungalow type C (BUM/BSM, comfort, ca. 65 m²), woonkamer, 2 aparte slaapkamer, airconditioning/verwarming, kitchenette, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, tv, kluis, wifi. Bad , haardroger, toilet. Terras met zeezicht. Max. 4V
  • Bungalow type C (bus/BSP, superior, ca. 65 m²), grte woonkamer, 2 aparte slaapkamer, airconditioning/verwarming, hoogwaardig uitgeruste kitchenette met keramische kookplaat, oven, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, tv, kluis, wifi. Bad , haardroger, toilet. Groot terras met zeezicht. Max. 4V
  • Andere kamercategorieën te boeken op aanvraag (volgens systeem)

Eten en drinken

  • Alleen op basis van logies te boeken
  • Tijdens de week broodjesservice - tegen betaling

Goed om te weten

Houd er rekening mee dat in alle landen tot nader order officiële coronavoorschriften van invloed kunnen zijn op de vakantie. Dit omvat ook dienstbeperkingen in hotelfaciliteiten zoals bijvoorbeeld restaurants, wellness-, zwembad- en sportruimten, kinderopvang en vervoersdiensten. Indien nodig kunnen de officiële vereisten op korte termijn worden aangepast, afhankelijk van de actuele ontwikkelingen. Helaas kan dit niet worden voorkomen als gevolg van de mondiale omstandigheden die door COVID-19 zijn veroorzaakt. Samen met onze contractuele partners doen wij er alles aan om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.

Opmerking

  • Coderingen incl. Autoverhuur (zonder transfer): BU, BCM, BSM, BSP
  • Reiniging en handdoekvervanging 3x, bedlinnen wissel 1x per week

Huurauto inbegrepen

wahlweise ab/bis Flughafen pro Zimmer und Aufenthalt

EDV-Code: SPC72

Onze topaanbieding „alleen hotel“
  • hotel
  • 5 nachten
  • enkel logies
  • bungalow
Aankomst:
10.05.2024
Vertrek:
15.05.2024
Per persoon
v.a. 189

Onze topaanbiedig „pakketreizen“
  • vlucht + hotel
  • 7 nachten
  • enkel logies
  • bungalow
Heenvlucht vanaf Amsterdam:
Di 21.05.2024 | 06:10 - 09:55 Uhr
Retourvlucht vanaf La Palma:
Di 28.05.2024 | 10:45 - 16:10 Uhr
Per persoon
v.a. 560
Onze persoonlijke vakantieadviseurs beantwoorden graag al uw vragen over boekingsaanvragen

0049 (0)211 5427 4198
van maandag t/m vrijdag08:00 – 22:00 uur
zaterdag, zondag10:00 – 18:00 uur

Alternatieve hotelaanbiedingen in El Paso, La Palma

Bungalows Los Guanches
El Paso . La Palma Bungalows Los Guanches
Per persoon
v.a. 267
alleen hotel5 nachten
Per persoon
v.a. 655
pakketreizen7 nachten
Appartements Adjovimar
Los Llanos . La Palma Appartements Adjovimar
Per persoon
v.a. 207
alleen hotel6 nachten
Per persoon
v.a. 568
pakketreizen7 nachten
Casa Rosan
Los Llanos . La Palma Casa Rosan
Per persoon
v.a. 182
alleen hotel4 nachten
Per persoon
v.a. 625
pakketreizen7 nachten
Finca El Palmeral
Los Llanos . La Palma Finca El Palmeral
Per persoon
v.a. 248
alleen hotel7 nachten
Per persoon
v.a. 587
pakketreizen7 nachten