Hotel Banyan Tree Vabbinfaru
Het personeel hier is de luxe van het resort, met natuurlijkheid en luxe service. Geniet van het fijne, witte zandstrand en de lagune of het zwembad voor een heerlijke sushiavond. Malediven origineel met alles wat je nodig hebt voor een verfijnde vakantie.
Plaats
Malediven, Malediven, Nord-Male-Atoll
Ligging
Het eiland Vabbinfaru van ca. 200 x 150 m is omgeven door tropische vegetatie, een wit fijnzandig zandstrand en een prachtige lagune met een huisrif. De transfer is per speedboot (ca. 20 minuten).
Inrichting
Receptie met hotellobby, WiFi in de openbare ruimtes, boetiek, hoofdrestaurant, à-la-carte-restaurant, bar, landscategorie: 5 sterren, 48 kamers.
Wonen
- Oceanview-pool-villa (VIM, ca. 110 m²), airco, minibar (tegen betaling), koffie-/theezetapparaat, tv, WiFi, kluis. Naar boven open badkamer, buitendouche, toilet. Terras met ligbedden, privé zwembad met whirlpool en toegang tot de lagune. Zeezicht. Max. 3V/2V+1K
- Beachfront-pool-villa (VIB, ca. 110 m²), airco, minibar (tegen betaling), koffie-/theezetapparaat, tv, WiFi, kluis. Naar boven open badkamer, buitendouche, toilet. Terras met ligbedden, privé zwembad met whirlpool, directe toegang tot de lagune, zeezicht. Max. 3V/2V+1K
- Naar keuze voor alleengebruik (VME/VBE)
Eten en drinken
- all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet
- Naar keuze dine-around in een van de à-la-carte-restaurants
- Alcoholvrije en nationale alcoholische dranken 11:00-23:00 uur
- Snacks van 15:30-17:00 uur
- Korting op spa-behandelingen, watersportactiviteiten, duiken
- Volpension: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet
- Naar keuze dine-around in een van de à-la-carte-restaurants
- Dranken met maaltijden
- Halfpension: Ontbijtbuffet, 's avonds koud/warm buffet, naar keuze dine-around in een van de à-la-carte-restaurants
- Dranken met maaltijden
Wellness & Fitness
- Spa-ruimte met massages en behandelingen (tegen betaling)
- Fitnesscentrum
Sport
- Beachvolley, darts, tafeltennis
- Kano, snorkelen
- Yoga (tegen betaling)
- Catamaran, waterskiën, PADI duikschool (tegen betaling)
Opmerking
- Afhankelijk van de aankomst-/vertrektijd kan het zijn dat de eerste/laatste nacht niet in het geboekte resort wordt doorgebracht. In dit geval wordt er door het lokale agentschap een hotel op het hoofdeiland Malé geregeld. De meeste kamers op de Malediven hebben 1 of 2 queensize/kingsize bedden. Verdere informatie onder: https://www.alltours.de/service-hilfe/aktuelle-informationen-zu-ihrem-reiseziel
EDV-Code: MLE197