Alvor Baia Resort Hotel

Portugal | Algarve | Alvor

Alvor Baia Resort Hotel

De perfecte familievakantie! Waterpret voor de kleintjes in het kinderbad, lekker ravotten in de speeltuin met een piratenschip of speciale verwenmomenten in de spa: er is voor elk wat wils.

Plaats

Portugal, Algarve, Alvor

Ligging

Te midden van een goed onderhouden groene omgeving. Het kilometerslange zandstrand ligt op ca. 2 km. Het historische centrum van Alvor met winkels en uitgaansmogelijkheden ligt op ca. 1,5 km.

Inrichting

Suitehotel met tuin, groot zwembad, apart kinderbad, zonneterrassen, ligbedden, parasols, poolbar met terras. Hotellobby, receptie, wifi, 2 buffetrestaurants (inclusief 1x adults only). Landcategorie: 4 sterren, 402 suites.

Wonen

  • Suites (SU, ca. 42 m²), optisch gescheiden slaapgedeelte, airconditioning, 2 tv's (32 inch), koelkast, wifi, huurkluis. Bad, toilet, haardroger. Balkon, naar keuze met zeezicht (SUP). Max. 3V+1K

Eten en drinken

  • all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet
  • Snacks van 10:30-12:00 uur en van 16:00-17:30 uur
  • Alcoholvrije dranken en nationale alcoholische dranken van 10:00-24:00 uur

Wellness & Fitness

  • Spa 5 Senses (ca. 500 m²), binnenzwembad, sauna, stoombad, jacuzzi, wellnessmassages (tegen betaling), gebruik vanaf 12 jaar
  • Kleine fitnessruimte

Goed om te weten

Houd er rekening mee dat in alle landen tot nader order officiële coronavoorschriften van invloed kunnen zijn op de vakantie. Dit omvat ook dienstbeperkingen in hotelfaciliteiten zoals bijvoorbeeld restaurants, wellness-, zwembad- en sportruimten, kinderopvang en vervoersdiensten. Indien nodig kunnen de officiële vereisten op korte termijn worden aangepast, afhankelijk van de actuele ontwikkelingen. Helaas kan dit niet worden voorkomen als gevolg van de mondiale omstandigheden die door COVID-19 zijn veroorzaakt. Samen met onze contractuele partners doen wij er alles aan om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.

Twee keer opslaan

EXXTRA-Frühbucherpreise

EDV-Code: FAO186

Onze topaanbieding „alleen hotel“
  • hotel
  • 5 nachten
  • all inclusief
  • suite
Aankomst:
22.03.2024
Vertrek:
27.03.2024
Per persoon
v.a. 316

Onze topaanbiedig „pakketreizen“
  • vlucht + hotel
  • 7 nachten
  • all inclusief
  • suite
Heenvlucht vanaf Eindhoven:
Mi 13.03.2024 | 07:30 - 09:30 Uhr
Retourvlucht vanaf Algarve:
Mi 20.03.2024 | 10:15 - 14:20 Uhr
Per persoon
v.a. 760
Onze persoonlijke vakantieadviseurs beantwoorden graag al uw vragen over boekingsaanvragen

0049 (0)211 5427 4198
van maandag t/m vrijdag08:00 – 22:00 uur
zaterdag, zondag10:00 – 18:00 uur

Alternatieve hotelaanbiedingen in Alvor, Algarve

Vila Galé Atlântico
Albufeira . Algarve Vila Galé Atlântico
Per persoon
v.a. 47
alleen hotel1 nacht
Per persoon
v.a. 509
pakketreizen7 nachten
Tivoli Alvor
Alvor . Algarve Tivoli Alvor
Per persoon
v.a. 118
alleen hotel1 nacht
Per persoon
v.a. 1086
pakketreizen7 nachten
Real Bellavista
Albufeira . Real Bellavista
Balaia Mar
Albufeira . Balaia Mar