Hotel Mariandl am Meer
De meest noordelijke skihut van Duitsland verwelkomt je met een combinatie van natuur en exclusiviteit. De moderne appartementen bieden veel comfort en laten niets te wensen over. Van koel tot helemaal ontspannen, après-ski kan hier op het strand, in de eigen wellness/saunaruimte of op het dakterras.
Plaats
Duitsland, eiland Rügen, Binz
Ligging
Het Mariandl am Meer ligt in de rustige, natuurlijke omgeving van Prora, een wijk van de Oostzeebadplaats Binz op het eiland Rügen, en ligt direct aan het strand. Naar het centrum van de badplaats Binz ca. 4 km.
Inrichting
Modern appartementencomplex (zonder dagelijkse kamerschoonmaak en handdoekenwisselservice!) met lobby, receptie, WiFi (inclusief), lobby-bar, restaurant. Dakterras (seizoensgebonden). Parkeerplaatsen tegen betaling (tegen betaling, op basis van beschikbaarheid). Landcategorie: Niet officieel geclassificeerd, 128 appartementen, lift.
Wonen
- Appartementen (AP2, ca. 35 m²), SeeAlm S, gerenoveerd, gecombineerde woon-/slaapkamer met zithoek en tweepersoonsbed, tv, WiFi (inclusief), volledig uitgeruste kitchenette met oven en magnetron, en vaatwasser en koelkast, Nespresso-capsulemachine. Douche, toilet, haardroger, handdoekenset. Balkon aan zeezijde
- Appartementen (AP4, ca. 50 m²), SeeAlm M, gerenoveerd, woonkamer met zithoek en slaapbank (extra bed voor 2 personen mogelijk), 1 aparte slaapkamer met tweepersoonsbed, tv, WiFi (inclusief), volledig uitgeruste kitchenette met oven en magnetron, en vaatwasser en koelkast, Nespresso-capsulemachine. Douche, toilet, haardroger, handdoekenset. Balkon/terras met uitzicht op de zee. Max. 4V
- Appartementen voor alleengebruik (AP1, ca. 35 m²), SeeAlm S, gerenoveerd, gecombineerde woon-/slaapkamer, tv, WiFi (inclusief), volledig uitgeruste kitchenette met oven en magnetron, en vaatwasser en koelkast, Nespresso-capsulemachine. Douche, toilet, haardroger, handdoekenset. Balkon aan zeezijde. Max. 1V+1K
- Er worden geen hotelservices aangeboden (geen dagelijkse schoonmaak, handdoekwissel etc.)
- Eindschoonmaak in de prijs inclusief
Eten en drinken
- Ontbijt: Ontbijtbuffet
- Alleen op basis van logies te boeken
Wellness & Fitness
- Wellnessruimte (ca. 750 m²) met binnenzwembad met massagestraal en aangesloten, verwarmbaar buitenzwembad, saunagedeelte met sauna, sanarium, stoombad, evenals een ontspanningsruimte binnen en buiten.
Minis & maxis
- Kinderstoel (op aanvraag, ca. 5 euro per verblijf, op basis van beschikbaarheid)
- Babybedjes op aanvraag (ca. 10 euro per verblijf, op basis van beschikbaarheid)
Goed om te weten
- Vandaag laat je je meevoeren op de golven van de Oostzee. Morgen ontdek je traagheid in de bossen van de Granitz. En overmorgen wens je, dat je vakantie in de baai van Binz nooit eindigt, want ontdekken kost tijd. Tijd om de bewogen geschiedenis van Prora te beleven. Tijd om de pittoreske spa architectuur te bewonderen. De Baai van Binz biedt een verscheidenheid aan evenementen en belevenissen voor elke smaak. Of het nu gaat om concerten, tentoonstellingen of culinaire evenementen - hier is voor elk wat wils.
Opmerking
- Huisdieren op aanvraag (tegen betaling)
EDV-Code: RLG140