Hotel Diamond of Bodrum
Gezellige sfeer en een prachtig uitzicht over de grote baai van Bodrum. Deze "Diamond of Bodrum" biedt een goede locatie om te genieten van de omgeving en het leven van de Egeïsche metropool - en ook van een ontspannen vakantie.
Plaats
Turkije, Bodrum, Bodrum
Ligging
In de baai van Bodrum, tegenover het kasteel en de jachthaven. Het bruisende en populaire centrum met tal van bars, discotheken, cafés en restaurants ligt op ca. 500 m afstand, het smalle zandstrand (kiezelstenen) is slechts door een smalle straat gescheiden van het hotel.
Inrichting
Zwembadlandschap met zonneterrassen, ligstoelen, parasols, kussens en handdoeken bij het zwembad en op het strand, poolbar. Receptie, lobby, bar, buffetrestaurant met terras, à-la-carte-restaurant (15.05.-15.09.), winkels. Landscat.: 5 sterren, 214 kamers, 7 verdiepingen, 5 liften.
Wonen
- Tweepersoonskamer (DA, ca. 19 m²), airconditioning, telefoon, tv, minibar, kluis. Bad, toilet, haardroger. Max. 2V
- Tweepersoonskamer (DZ, ca. 19 m²), airconditioning, telefoon, tv, minibar, kluis. Bad, toilet, haardroger. Balkon, naar keuze met zeezicht (DZM). Max. 3V
- Tweepersoonskamer te boeken voor alleengebruik (EA, EZ, EZM)
- Familiekamer (FZ, ca. 38 m²), aparte slaapkamer, airconditioning, telefoon, tv, minibar, kluis. Bad, toilet, haardroger. Balkon, naar keuze zeezicht (FZM). Max. 4V
Eten en drinken
- all inclusive plus: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet
- Laat ontbijt tot 11:00 uur
- Snacks op het strand van 12:30-17:00 uur
- 's Middags koffie/thee en gebak
- Middernachtsnack
- Alcoholvrije dranken en nationale alcoholische dranken 24/7 beschikbaar in de bar
Wellness & Fitness
- Wellnessruimte
- Stoombad, sauna
- Wellnessmassage (tegen betaling)
- Fitnessruimte
- Tafeltennis
Goed om te weten
Houd er rekening mee dat in alle landen tot nader order officiële coronavoorschriften van invloed kunnen zijn op de vakantie.
Dit omvat ook dienstbeperkingen in hotelfaciliteiten zoals bijvoorbeeld restaurants, wellness-, zwembad- en sportruimten, kinderopvang en vervoersdiensten.
Indien nodig kunnen de officiële vereisten op korte termijn worden aangepast, afhankelijk van de actuele ontwikkelingen. Helaas kan dit niet worden voorkomen als gevolg van de mondiale omstandigheden die door COVID-19 zijn veroorzaakt. Samen met onze contractuele partners doen wij er alles aan om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Single met kind
Kinderfestpreis bei einem Vollzahler
EDV-Code: BJV162