AHORN Waldhotel Altenberg

Duitsland | Ertsgebergte | Altenberg

39 beoordelingen
8.2 ø
Aanbevelingen
90 %

AHORN Waldhotel Altenberg

In Altenberg vind je een divers outdoor-programma. Een uitgebreid netwerk van routes nodigt uit om te wandelen. En in de kinderwereld van YOKI AHORN kunnen de kleintjes stoom aflaten terwijl jij je ontspant in het wellnesscentrum "AHORNWell".

Plaats

Duitsland, Ertsgebergte, Altenberg

Ligging

Het kuuroord Altenberg ligt midden in een wandel- en wintersportgebied. In de wijk Schellerhau, ingebed in het prachtige landschap van het Osterz-gebergte, vind je het hotel. Dresden, de hoofdstad van de deelstaat, ligt op ca. 40 km.

Inrichting

Lobby, receptie, wifi (inclusief), lobbybar, halfpension-restaurant, à-la-carte-restaurant GlückAuf, kiosk. Parkeerplaatsen tegen betaling (ca. 200 m). Landcategorie: 3,5 sterren, 222 kamers, 4 verdiepingen, lift.

Wonen

  • Tweepersoonskamer (DZ, ca. 17-19 m²), tv, wifi (inclusief), kluis. Douche, toilet, haardroger
  • Eenpersoonskamer (EZ, EZ2, ca. 14-17 m²), tv, wifi (inclusief), kluis. Douche, toilet, haardroger. Max. 1V+1K
  • Familieaccommodatie (FU, ca. 34 m²), 2 tweepersoonskamers naast elkaar of tegenover elkaar zonder verbindingsdeur. 2V+2K max
  • Tweepersoonskamer (DZC, ca. 18 m²), type Plus, tv, wifi (inclusief), kluis. Douche, toilet, haardroger. Max. 2V+1K

Eten en drinken

  • Halfpension: Ontbijtbuffet, 's avonds warm/koud buffet met dagelijks wisselende hoofdgerechten, vegetarische gerechten, grote saladbar, diverse nagerechten en gezonde vitaliteitshoek
  • Dagelijks YOKI AHORN kinderbuffet
  • Er worden lactose- en glutenvrije producten en levensmiddelen verstrekt

Wellness & Fitness

  • Overdekt zwembad met aquagym
  • Buitenzwembad met ligweide (stoelen, parasols inbegrepen) (seizoensgebonden)
  • Finse sauna, wellnessmassages (elk tegen betaling)
  • Fitnessruimte
  • Beachvolleybal, boogschieten, voetbalveld, minigolf en een curlingbaan het hele jaar door (sommige tegen betaling)

Minis & maxis

  • YOKI AHORN Kinderwereld (gedeeltelijk tegen betaling) met kinderanimatie (inclusief bioscoop, knutselen, curling, disco, schattenzoektocht, nachtwandelingen, elektrische gocarts (seizoensgebonden))
  • YOKI AHORN Insectenweide en kruidentuin
  • Klimtouwtuin, kinderkamer (seizoensgebonden)
  • Speeltuin
  • Spel verhuur
  • Overdekte speelruimte
  • YOKI AHORN kinderbuffet
  • Babybedjes, baby-uitrusting inclusief kleedmat, buggy, babyfoon, babybadje (elk op aanvraag)

Goed om te weten

Houd er rekening mee dat in alle landen tot nader order officiële coronavoorschriften van invloed kunnen zijn op de vakantie. Dit omvat ook dienstbeperkingen in hotelfaciliteiten zoals bijvoorbeeld restaurants, wellness-, zwembad- en sportruimten, kinderopvang en vervoersdiensten. Indien nodig kunnen de officiële vereisten op korte termijn worden aangepast, afhankelijk van de actuele ontwikkelingen. Helaas kan dit niet worden voorkomen als gevolg van de mondiale omstandigheden die door COVID-19 zijn veroorzaakt. Samen met onze contractuele partners doen wij er alles aan om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.

EDV-Code: BER031

Onze topaanbieding „alleen hotel“
  • hotel
  • 1 nacht
  • halfpension
  • 2 persoonskamer
Aankomst:
21.11.2023
Vertrek:
22.11.2023
Per persoon
v.a. 64

Onze persoonlijke vakantieadviseurs beantwoorden graag al uw vragen over boekingsaanvragen

0049 (0)211 5427 4198
van maandag t/m vrijdag08:00 – 22:00 uur
zaterdag, zondag10:00 – 18:00 uur

Alternatieve hotelaanbiedingen in Altenberg, Ertsgebergte

Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal
Oberwiesenthal . Ertsgebergte Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal
Per persoon
v.a. 65
alleen hotel1 nacht
AHORN Hotel Am Fichtelberg
Oberwiesenthal . Ertsgebergte AHORN Hotel Am Fichtelberg
Per persoon
v.a. 65
alleen hotel1 nacht
Hotel Schloss Schweinsburg
Schweinsburg . Ertsgebergte Hotel Schloss Schweinsburg
Per persoon
v.a. 44
alleen hotel1 nacht
Panorama Berghotel Wettiner Höhe
Seiffen . Ertsgebergte Panorama Berghotel Wettiner Höhe
Per persoon
v.a. 81
alleen hotel2 nachten
4.9 39 Hotelbewertungen
64€ (Flug + 1 nacht , halfpension, p.P.)